Booking Pro

  • Booking Pro

Booking Pro Rezervasyon Modülü

Otelinizin kendi web sitesinde, kendi sanal pos'unuz ile yönetiminizde aracı olmaksızın çalışan online rezervasyon modülüne Booking Pro ile sahip olabilirsiniz.

Otelinizin online rezervasyon modülünde; internet üzerinden yapılan rezervasyonlarda, rezervasyon sahibinin kredi kartından yapılan ödememin tamamını aktarabilmektedir.

Hazır rezervasyon modülü kolaylıklarının iş akışınıza getirdiği kolaylıkların arasında satışları tek bir uygulamada buluşturmak vardır.

İşinizle birlikte büyüyen otel siteniz ve rezervasyon modülünüzü ne kadar süre isterseniz kullanabilirsiniz.

Booking Pro rezervasyon modülü: geliştirilebilir yapısı, geniş entegrasyon seçenekleri, CRM, dijital pazarlama, muhasebe gibi 3. parti entegrasyonları eklendiğinde, oteliniz için ETurizm'de ihtiyaç duyacağınız pek çok şeyi barındıran bir platformdur.

Uzun, zorlu ve pahalı geliştirme süreçleriyle uğraşmadan sahip olabileceğiniz otel rezervasyon modülünüzde online rezervasyon almaya başlayabileceğiniz, iş akış yönetiminizi kolaylaştıracak e-ticaret ve entegrasyon konularında paket çözüm sunmaktadır.

Turizm sektörü için özelleştirilmiş, tüm altyapısı deneyimli uzmanlarımızca yönetilen,  güncel, mobil uyumlu, modern e-ticaret çözüm ortağınız olarak tüm süreçlerde destek vermekteyiz.

Online rezervasyon modülü oldukça önemlidir. Misafirleriniz ile ilk temasınızdan rezervasyon işleminin sonlandığı ana kadar önemli süreçleri yöneten rezervasyon modülüdür.

Otel web siteniz üzerinden rezervasyon yaptıran misafirleriniz Booking Pro ile  hızlı ve kolay adımlarla rezervasyonlarını tamamlayabilmektedirler.